Good Picks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Information

3 posters

Go down

Information Empty Information

Post  Admin Fri Jan 29, 2010 2:16 pm

After 13 types can see what I can, the types of free will by 6 February, but if you are willing to please write today. Persons who have registered to receive course, there will other types than in the "Picks" and if someone reports to Be today until noon tomorrow can count on a lower price.


Po 13 typach widac co potrafie,darmowe typy będą do dnia 6 lutego,jeśli jednak chętni są już dziś prosze pisac . Osoby które się zgłoszą oczywiscie bedą dostawac inne typy niż w dziale "Picks" i jeśli ktoś zgłosi się dziś bądz jutro do południa może liczy na nizszą cene.
Admin
Admin
Admin

Posts : 203
Join date : 2010-01-24

https://goodtips.forumotion.com

Back to top Go down

Information Empty Re information

Post  fred Fri Jan 29, 2010 3:45 pm

Ja byłbym chętny jak będzie nie drogo

fred

Posts : 1
Join date : 2010-01-27

Back to top Go down

Information Empty Re: Information

Post  Admin Mon Feb 01, 2010 3:12 am

Yet only five days through which we will serve the types of people registered, how far one person has bought a monthly subscription and one-week, low interest but I hope that this will change in August, the statistics speak for themselves.


Zostało jeszcze tylko pięc dni prze które będziemy podawac typy dla osób zarejestrowanych,jak narazie jedna osoba wykupiła miesięczny abonament i jedna tygodniowy,zainteresowanie słabe ale mam nadzieje że sie to zmieni,statystyki mówią same za siebie.


W-V-L:19-2-4
Staked: 112u
Returned: 184.2u
Profit: +72.2u
Yield: +64.46%
Admin
Admin
Admin

Posts : 203
Join date : 2010-01-24

https://goodtips.forumotion.com

Back to top Go down

Information Empty Re: Information

Post  tede Mon Feb 01, 2010 8:30 am

Witam.Ja rowniez bylbym chetny na abonament.Szkoda,ze dopiero teraz dostalem e-maila z info.o tym forum i szkoda ,ze darmowe typy beda tylko kilka dni..

tede

Posts : 1
Join date : 2010-02-01

Back to top Go down

Information Empty Re: Information

Post  Admin Tue Feb 23, 2010 11:38 am

Chciabym nawiązac do pewnych sytuacji,w chwili obecnej zyski na forum za miesiąc luty są spore,każda osoba która kupiła abonament lub ma taki zamiar powinna posiada przynajmniej dwa konta bukmacherskie z gotówka oczywiście,powinien to byc Tobet,oraz Bet365 albo jakis podobny z bogatą ofertą,dlaczego? a dlatego że w niedziele podałem typ z kursem 7.85,zakład był tylko w Tobecie i osoby piszą mi że i tak tego nie zagrały.Chciałbym uniknąc więcej takich wiadomości że ja czekoś nie zagrałem bo nie mam tam konta,staram sie podawac typy jak tylko moge,jak najszybciej,niekiedy poprostu sie tak nie da.Wiele takich było gdzie informacje dostawałem 15 minut przed meczem i oczywiście tego nie podałem bo i tak by nikt nie zagrał.Wszyscy pracujemy albo sie uczymy,i nikt z nas nie siedzi przed monitorem 24h,i druga sprawa jesli chodzi o jednostki,kazdy zaczynajac gre powinien sobie ustalic za ile bedzie gral 1j,zysk na luty narazie wynosi okolo 30j,zakladajac ze osoba ktora wykupila abonament gra 1j po 30zl,zarobila by juz w tym momencie 900zl! minus cena abonamentu daje 700zl!! wiadomo ze wszystkich typow nie zagracie to i tak zysk wynosil by okolo 400,500 zl,w mojej opini wyglada to bardzo dobrze.
Admin
Admin
Admin

Posts : 203
Join date : 2010-01-24

https://goodtips.forumotion.com

Back to top Go down

Information Empty Re: Information

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum